Akce pro děti

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás upozornit na aktuálně běžící projekt našeho zřizovatele „Aktivní město – Letní tábory s Pětkou“, který by Vás mohl zajímat.

Stejně jako v loňském roce se radnice MČ Praha 5 rozhodla podpořit prázdninové aktivity dětí s trvalým pobytem v MČ Praha 5 a prostřednictvím systému Aktivní město mezi ně rozdělí 1,2 mil. korun (viz. přiložený leták).

Příspěvek ve výši 1000 korun na 1 dítě je možno použít na úhradu části nákladů na pobytový nebo příměstský tábor, soustředění či sportovní, pohybovou, vzdělávací, kulturní, jazykovou, rukodělnou a obdobně zaměřenou aktivitu.

Podmínkou je trvání akce (tábora) v délce minimálně 4 po sobě následujících dní v průběhu letních prázdnin, věk dítěte do 18 let a trvalé bydliště na území městské části Praha 5.

Rodiče dětí můžou o příspěvek žádat po registraci nebo přihlášení se do svého již existujícího účtu na adrese MailScanner zjistil mozny pokus o podvod (kradez osobnich dat) ze stranky „eur03.safelinks.protection.outlook.com“ www.aktivnimesto.cz . Žádosti je možno podávat již nyní, a to až do 26. srpna 2021 nebo do vyčerpání celkové alokované částky. Upozorňujeme, že obdobný projekt (Šestka táborová) spustila i městská část Praha 6, vůči které mohou děti s trvalým pobytem v MČ Praha 6 uplatnit svoji žádost o příspěvek taktéž.

 

Aktivní město – leták – Letní tábory s Pětkou 2021