Výtěžek z podzimní burzy

Vážení rodiče,

ráda bych poděkovala všem, kteří pomohli naší charitativní burze – prodejem, koupí, osobní pomocí nebo jen morální podporou. Díky Vám jsme pomohli chráněné dílně, která je v rámci Diakonie Broumov.

Finanční podporu ve výši 10 000 Kč také ocení  spolek Penthea, jehož posláním je záchrana, léčba a poskytování domova zvířatům v nouzi nebo reintrodukční projekty, kterými se snaží zachránit ohrožené druhy sov. Jejich pracovníci přijdou na oplátku do naší mateřské školy.Děti tak budou mít možnost seznámit se s jejich prací – ukázkou práce s opeřenci.

Finanční zisk z  burzy ve výši  7 209,00 Kč použijeme na nákup hraček a učebních pomůcek pro děti naší mateřské školy.

Celkový finanční zisk z Burzy byl 17 209,00 Kč.

Děkuji tedy všem, kdo  se rozhodli  předat věci, které Vám již dosloužily těm, kterým pomohou nebo jim zkrátka udělají jen radost. Jsem ráda, že je mezi námi mnoho těch, kteří dají věcem druhou šanci.

S přáním hezkého dne

Mgr.Dagmar Vávrová Čermáková