Podzimní charitativní burza

 

 

Podzimní charitativní burza bude tradičně probíhat ve spojovací chodbě mezi pavilony mateřské školy. Přístup bude možný přes zadní zahradu. Prosíme o dodržování platných hygienicko-protiepidemických opatření.

 

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší mateřské školy,

rádi bychom Vás pozvali na podzimní  charitativní burzu.

        Pro nově příchozí je to možná trochu abstraktní. Tak tedy co to je tahle charitativní burza. Pomáhá! A komu by tedy měla pomoci?
        Umí to hned na několika místech najednou – pomůže nám všem, kteří do ní čímkoli přispějeme. Každý z nás doma má určitě něco, co už nepotřebuje, děti z toho vyrostly, máme něco, co bychom rádi poskytli někomu jinému. A naopak možná na ní najdete něco, co Vám udělá radost nebo se Vám hodí, možná se Vám to jen zalíbí a už bez toho neodejdete.

        Finanční obnos, který za věci utržíme z části pomůže při péči o nemocné děti.   Druhá část obnosu přispěje ke zlepšení vybavení hračkami a učeb. pomůckami našim dětem. Neprodané kojenecké oblečení bude předáno FN Motol.
        A konečně to, co si nikdo nevybere si odveze Diakonie Broumov a věci pomohou těm, které sice osobně neznáme, ale žijí mezi námi a naši pomoc potřebují. Třídění věcí, jejich distribuci a zpracování zajistí Diakonie  – více

 na www.diakoniebroumov.org

  Proto se podívejme kolem sebe, projděme skříně, krabice s hračkami, které jsou už našim dětem “ malé“, udělejme si malý podzimní úklid nejen ve věcech,

 ale i duši.

Zamysleme se nad tím, čím bychom mohli ostatním udělat radost.

Vaše školka

 

Do burzy přijímáme oblečení (dětské i dospělé), boty, hračky, knížky a podobně.

Vaše dary přijímáme:

20. 9. (pondělí) a 21. 9. (úterý)

7:30 – 9:00 hod a 13:00 – 17:30 hod

 

Prodej bude probíhat:

22. 9. (středa) a 23. 9. (čtvrtek)

7:30 – 9:30 hod a 13:00 – 17:30 hod

 

Část výtěžku bude věnována pro potřeby organizace Loutky v nemocnici. Zbývající část výtěžku bude ponechána pro potřeby dětí v mateřské škole. Neprodané oblečení pro kojence si převezme FN Motol a ostatní věci si odveze Diakonie Broumov k dalšímu zpracování.

 

Podzimní charitativní burza